MASTRA s.r.o.

Montážnik, montér

Náplň práce
Hľadáme technicky zdatného montéra pre prácu v hale pri ohýbaní plechov a rezaní hliníkových konštrukcií. Turnusová práca v Nemecku na TPP alebo živnosť. Požiadavky na pracovníka: technické vzdelanie, prax v obore min. 1 rok, základy nemeckého jazyka, vodičský preukaz. Výhodou sú skúsenosti s prácou na CNC.
Mzda (brutto): od 1400€
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1400€
Miesto práce
Bardejov
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Štefánikova 3163
08501 Bardejov
Telefón: 0948626768
Aktualizované 23.9.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Montážnik, montér