CentralWork

Operátor, anodickej oxidácie - vešanie/zvešiavanie profilov, mzda až 1.100€

Náplň práce
- vešanie/zvešiavanie profilov na rámy
- práca na leštiacom stroji
- práca so žeriavom
- vizuálna kontrola kvality profilov
- čistenie rámov
- dbať o čistotu a funkčnosť strojov a všetkých používaných nástrojov,
- dodržiavať čistotu na pracovisku počas zmeny, aj pri jej výmene
PRACOVISKO: Nová Baňa
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
700€ brutto+ príplatky a bonusy, mesačne až 1.100€
- stabilná práca na pracovnú zmluvu (trvalý pracovný pomer),
- mesačný bonusový systém odmien až do výšky 120 Eur (v závislosti od pracovného výkonu a dochádzky)
- garancia výplaty načas ako aj vyplatenie všetkých zákonných príplatkov i nad rámec zákona (nadčasy)
- dochádzkový bonus do 400 EUR (vyplácaný 2 krát ročne)
- poskytujeme odborné školenia a kurzy
- odmena 150 EUR za odporučenie nového zamestnanca
- parkovanie priamo v areáli závodu )
- firemné podujatia (Deň otvorených dverí a pod.)
- stravovanie na pracovisku zabezpečené,(stravné lístky v hodnote 4,00€,
- doprava firemným autobusom ZADARMO :
- zo smeru Žiar nad Hronom, Lehôtka pod Brehmi, Hliník nad Hronom, Bzenica, Žarnovica, Voznica a Rudná nad Hronom
- z smeru Levice, Kozmálovce, Tlmače, Kozárovce, Hronský Beňadik, Orovnica, Tekovská Breznica a Brehov
Miesto práce
Žarnovica
Nová Baňa
Termín nástupu
podľa dohody
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu: nabor@centralwork.eu
Ďakujeme všetkým ktorí prejavili záujem, ale vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
chuť pracovať,
manuálna zručnosť,
skúsenosti vo výrobe výhodou.
Kontakt
CentralWork
Kontaktná osoba: Ing. Jevcáková
Telefón: +421948933944
Aktualizované 19.3.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor