business area s.r.o
pracovni agentura

Robotník, Frézar, sústružník, CNC programátor

Náplň práce
Prijmeme s okamzitym nastupem pracovniky techto profesi:
cnc horizontář a cnc frézař,v systému Heidenhain pro Kladno,Novy Jicin,Belotin a Vsetin,ubytování hrazeno,nástup možný ihned,nutná praxe...
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1600
Miesto práce
Česká republika
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
praxe nutna
Sokolovska
74101 Novy Jicin
Ceska republika
Telefón: 004200000000000
Fax: 00420000000000
Aktualizované 28.5.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Frézar, sústružník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: CNC programátor