Allianz-Slovenská poistovna.a.s.

Finančný analytik, Finančný manažér, konzultant

Náplň práce
práca s klientmi, analýzy, poradenstvo, servis
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1000 eur
Iné výhody
kariérny rast, benefity spoločnosti, bezplatné vzdelávanie
Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
zaslanie životopisu na:
anna.vallova@oz.allianzsp.sk
pozvanie na osobný pohovor, výberové konanie
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
komunikatívnosť, flexibilita, ochota vzdelávať sa

Aktualizované 12.6.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Finančný analytik

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Finančný manažér