Andulka services s.r.o.
pravidelné upratovanie spoločných priestorov bytových domov.

Flexibilná práca.

Upratovačka

Náplň práce
Společnost Andulka se zaměřuje na úklid společenských prostorů bytových domů.
Hledáme nového partnera do našeho týmu.
Prioritou naší společnosti je spokojenost klientů i našich partnerů.

Je na tebe spolehnutí, svou práci odvádíš vždy pečlivě a včas?
Nebojíš se práce a tvoje vizitka je perfektně odvedený úklid?
Baví tě uklízení a úklid bereš jako relax?

Pak neváhej a přidej se k nám!

Požadujeme
- spolehlivost
- samostatnost
- pečlivost
- dlouhodobou spolupráci

Nabízíme
- psychicky nenáročnou práci
- možnost stanovit si vlastní pracovní dobu od pondělí do pátku
- skvělé finanční ohodnocení a pravidelné odměny
- odměna 25 000 - 30 000 Kč měsíčně, dle věnovaného času práce
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
25 000-30 000 Kč
Miesto práce
Praha
Juhomoravský kraj
Praha a Brno
Termín nástupu
ihned
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Kontaktná osoba: Pantáková
Telefón: 0904 929 983
Aktualizované 20.5.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Upratovačka