AVV EUROPE SERVICES, s.r.o.
AVV EUROPE SERVICES s.r.o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.

Pracovník Na Oddelení Logistiky - Skladník

Náplň práce
- príjem výdaj materiálu/výrobkov do a zo skladu,
- vedenie evidencie stavu materiálu a výrobkov,
- vstupná kontrola dodaného materiálu,
- manipulácia s materiálom pomocou ručného a paletového vozíka,
- prekladanie materiálu z kartónových paliet do kovových,
- kontrola stavu materiálu na výrobnej linke a dopĺňanie chýbajúceho množstva, aby nedošlo k prestojom a prerušeniu výrobného procesu
- dodržiavanie pokynov teamleadra
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
730 € za mesiac + bonusy (dochádzkový a výkonnostný bonus)
Iné výhody
Zabezpečená doprava zo smeru Martin a Žilina
Miesto práce
Slovenská republika
Žilinský kraj
Žilina
Strečno
Termín nástupu
Ihneď
Informácie pre uchádzača
- prax nie je nutnosťou ale výhodou
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- fyzická zdatnosť
- chuť pracovať v trojzmennej prevádzke (ranná, poobedná, nočná zmena)
- samostatnosť
- manuálna zručnosť
Miletičova 1
821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov
Slovensko
Kontaktná osoba: Bc. Zuzana Salajová
Telefón: +421917489713
Aktualizované 24.5.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel