Andulka services s.r.o.
pravidelné upratovanie spoločných priestorov bytových domov.

Flexibilná práca.

Upratovačka

Náplň práce
Popis: Medzinárodná firma pôsobiaca v Slovenskej a Českej republike, hľadá partnerov na upratovanie spoločných priestorov bytových domov v celej Bratislave, pre ktorých je upratovanie zábava a hľadajú stabilnú prácu.
Náplň práce: zametanie a umývanie podlahových plôch, otieranie prachu z okenných parapetov, zvonkového tabla a schránok, umývanie dverí a zábradlia.
Ponúkame: stabilnú a flexibilnú prácu, psychicky nenáročnú prácu, odmena 800€.
Požadujeme: zodpovednosť, spoľahlivosť, vzťah k práci, dobrý zdravotný stav, dochvíľnosť.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
800€
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Kontaktná osoba: Pantáková
Telefón: 0904 929 983
Aktualizované 14.5.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Upratovačka