Aleko agency s.r.o.
Tradícia našej spolocnosti je viac ako 20-rocná - zaciatok vykonávania cinnosti na základe živnostenského oprávnenia sa datuje rokom 1997. V roku 2007 zmenila naša agentúra právnu formu na spolocnost s rucením obmedzeným. Pocas 19tich rokov našej zodpovednej a neúnavnej práce v prospech našich klientov sme sa zaradili medzi najväcšie a najúspešnejšie personálne agentúry na Slovensku so zameraním na sprostredkovanie pracovných pobytov v krajinách EÚ a EHP. Naša agentúra Vám ponúka dlhorocné skúsenosti , serióznych a overených dlhodobých partnerov a zamestnávatelov v zahranicí a individuálny a empatický prístup ku každému uchádzacovi. Máme pre Vás pripravené seriózne a overené pracovné ponuky. Spolupracujeme s renomovanými zahranicnými agentúrami a ponúkame kompletný servis - rýchle a spolahlivé sprostredkovanie zamestnania , preklad a spracovanie životopisov, pomoc s vycestovaním a zabezpecenie ubytovania pre uchádzacov, pomoc a asistencné služby pocas pobytu v zahranicí sú u nás samozrejmostou. Pocas existencie našej spolocnosti využilo naše služby mnoho zákazníkov a pocet tých, ktorí sa stávajú úcastníkmi našich programov, stále rastie. Naša agentúra má celoslovenskú pôsobnost , máme klientov aj z CR, Polska, Bulharska a iných krajín.

Mäsiar, vykosťovač a porážač Nórsko

Náplň práce
Pracovná náplň vykosťovača:
- Orezávanie a príprava výrobku podľa noriem určených klientom.
- Práca v chladenej výrobnej hale.
- Odblaňovanie a orezanie tuku z mäsa podľa špecifikácii zákazníka.
- Ukladanie mäsa do prepraviek a príprava na následne balenie.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 22 Euro/hodinu
Iné výhody
- Kariérny rast.
- Garantovaná pracovná doba.
- Možnosť navýšenia mzdy pri plnení noriem.
- Rýchle zabezpečenie práce a asistencia zabezpečenia dopravy k zamestnávateľovi do Nórska.
- Dlhodobý kontrakt.
Miesto práce
Zahraničie ostatné
Nórsko
Termín nástupu
Ihneď
Informácie pre uchádzača
Pre nášho nórskeho klienta, hľadáme skúsených mäsiarov - vykosťovačov, ktorí majú chuť pracovať a kariérne rásť. Uprednostníme uchádzačov vyučených v odbore mäsiar, alebo ľudí s aspoň ročnou praxou v tomto potravinárskom odvetví. Pre danú pozíciu je nevyhnutná dobrá fyzická kondícia.
UBYTOVANIE je zabezpečené zamestnávateľom!!!
Podmienkou je bezúhonnosť.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- Vysoké pracovné nasadenie a chuť vzdelávať sa.
- Dodržiavanie hygienických a výrobných postupov podľa štandardov klienta
- Práca v tíme
- Výborná zručnosť a skúsenosti s prácou s nožom, alebo iným rezacím strojom
-základná znalosť AJ – A1
- vyučenie v obore nie je podmienkou, ale v tomto prípade požadovaná prax min. 1 rok.
- zdravotná spôsobilosť na prácu v potravinárskom priemysle.
- podmienkou vlastné auto
Masarykova 22
08001 Prešov
Slovensko
Kontaktná osoba: Eli Kravcová
Telefón: 0907515265, 051/38 11 098
Aktualizované 17.5.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Mäsiar