M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Brigádnik (predavač) second hand textil - BA/Dúbravka

Náplň práce
Jedná sa o prácu výhradne pre študentov SŠ alebo VŠ. Minimálny vek je 18 rokov. Status študenta a udaný vek JE PODMIENKOU. Pracovné zmeny budú cez týždeň a počas víkendov (sobota + nedeľa).
- kontrola kabínok
- ukladanie tovaru podľa kategóríí a farieb
- vykladanie tovaru z vriec, vešiakovanie, nastreľovanie cenoviek
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
5 eur/hod/brutto
Iné výhody
- možnosť využiť zamestnaneckú zľavu na nákup
Miesto práce
Bratislava
Bratislava-Dúbravka
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Ide o prácu na 50% počas víkendov a na 50% cez týždeň. Otváracie hodiny obchodu sú po-pia: 09,00 - 19,00 hod a so : 09,00 - 16,00 hod ne : 10.00 - 16.00 hod.
Pracovný čas podľa dohody s vedúcou predajne (20hodín týždenne).
Vopred ďakujeme za prejavený záujme o brigádnícu prácu v našej spoločnosti. Z dôvodu veľkého počtu záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Požadovaný vek uchádzača je od 18 do 25 rokov .
Dobrá fyzická kondícia, chuť pracovať.
Nehľadáme človeka, ktorý si len odstojí celý pracovný čas!
Vyžadujeme záujem o prácu, dobré komunikačné schopnosti. Výhodou je znalosť módy a módnych trendov.
Aktualizované 15.10.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Obchod a predaj