M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Shop manager - Vedúca predajne/ Bratislava

Náplň práce
• Minimálne 2 roky skúseností s riadením predajne
• Záujem o módu
• Silné obchodné skúsenosti a schopnosť riadiť podnikanie prostredníctvom kreativity
• Schopnosť plánovať a dosiahnuť dlhodobé a krátkodobé ciele
• Osvedčené organizačné a analytické schopnosti
• Využiť vlastnú iniciatívu a prevziať zodpovednosť za vlastné príkazy
• Schopnosť školiť ľudí a používať vhodné prostriedky pre rozvoj zamestnancov
• Schopnosť motivovať ľudí
• Schopnosť byť kreatívny a otvorený
• Schopnosť byť všestranná/ý a samostatná/ý pri plnení úloh v rýchlo sa vyvíjajúcom prostredí a rozdelovať priority účinne
• Vynikajúci zákaznícky servis a medziľudské komunikačné schopnosti
• Časová flexibilita, práca cez víkendy a ochota pracovať v popoludňajších hodinách
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1.100 Eur/brutto + kvartálne odmeny za plnenie plánu
Iné výhody
- rozmanitosť v každodennej práci
- príležitosť ku kariérnemu postupu
- zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti
- atraktívny bonusový systém
- zamestnanecká zľava na tovar
- stravné lístky
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Informácie pre uchádzača
Vedúce predajní, ktoré hľadáme, by mali byť praktické ženy, ktoré majú rady rýchle tempo a prácu, kde sa všetky problémy riešia s pozitívnym prístupom.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- milá, príjemná, empatická osoba
- samostatnosť, flexibilita
- príjemné vystupovanie a záujem o módu
- schopnosť viesť a motivovať pracovný tím
- orientácia na zákazníka
Aktualizované 16.5.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Obchod a predaj