M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Predavačka v predajni second hand textilu + zástupkyňa vedúcej - Bratislava

Náplň práce
Hľadáme šikovného predajcu do nášho skvelého tímu, ktorý miluje prácu s odevami a textilom a pre ktorého najväčšou odmenou bude spokojný úsmev zákazníkov.
Tvoje zodpovednosti budú :

- obsluha a poradenstvo zákazníkom
- prvotriedna prezentácia a aktívny predaj
- informovanie zákazníkov a prebiehajúcich akciách
- aktívna práca na predajni - príprava a dokladanie tovaru, preceňovanie a účasť na inventúrach
- zodpovednosť za vzhľad predajne - poriadok a čistotu
- práca s pokladňou
- prijímanie a vybavovanie reklamácií
- prevencia proti krádežiam
- zastupovanie vedúcej predajne počas jej neprítomnosti a s tým spojené pracovné povinnosti
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
700 Eur/brutto + mesačne prémie za obrat + 200 Eur/brutto za zastupovanie vedúcej predajne
- práca v stále sa rozvíjajúcej spoločnosti - možnosť kariérneho postupu
- zamestnanecké zľavy na predávaný tovar
- stravné lístky
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- komunikatívnosť
- chuť sa učiť novým veciam
- samostatnosť a zodpovednosť
- vysoké pracovné nasadenie
- vzťah k obchodu a móde
- ochota k fyzickej práci
Aktualizované 16.5.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Obchod a predaj