Aleko agency s.r.o.
Tradícia našej spolocnosti je viac ako 20-rocná - zaciatok vykonávania cinnosti na základe živnostenského oprávnenia sa datuje rokom 1997. V roku 2007 zmenila naša agentúra právnu formu na spolocnost s rucením obmedzeným. Pocas 19tich rokov našej zodpovednej a neúnavnej práce v prospech našich klientov sme sa zaradili medzi najväcšie a najúspešnejšie personálne agentúry na Slovensku so zameraním na sprostredkovanie pracovných pobytov v krajinách EÚ a EHP. Naša agentúra Vám ponúka dlhorocné skúsenosti , serióznych a overených dlhodobých partnerov a zamestnávatelov v zahranicí a individuálny a empatický prístup ku každému uchádzacovi. Máme pre Vás pripravené seriózne a overené pracovné ponuky. Spolupracujeme s renomovanými zahranicnými agentúrami a ponúkame kompletný servis - rýchle a spolahlivé sprostredkovanie zamestnania , preklad a spracovanie životopisov, pomoc s vycestovaním a zabezpecenie ubytovania pre uchádzacov, pomoc a asistencné služby pocas pobytu v zahranicí sú u nás samozrejmostou. Pocas existencie našej spolocnosti využilo naše služby mnoho zákazníkov a pocet tých, ktorí sa stávajú úcastníkmi našich programov, stále rastie. Naša agentúra má celoslovenskú pôsobnost , máme klientov aj z CR, Polska, Bulharska a iných krajín.

Zvárač, Tesár, stolár, Klampiar, pokrývač, Práca vo Švajčiarsku - stavbári

Náplň práce
Práca vo Švajčiarsku pre stavbárov !!!
Hľadáme jednotlivcov aj ucelené partie pracovníkov !

Nástup ihneď! Príp. dohodou

Požiadavky na zamestnanca:

-znalosť nemeckého jazyka je podmienkou na komunikatívnej úrovni
- výučný list v odbore nie je podmienkou, ale v tomto prípade je požadovaná prax.
- technické zručnosti
- ochota vycestovať a pracovať v zahraničí
- profesionálny pracovný výkon
- výhodou vlastné auto
- flexibilita

hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
5000/6000
Iné výhody
Iné výhody:
- rýchle umiestnenie
- seriózny a overený zamestnávateľ
- dobrý zárobok, pravidelné vyplácanie
- stabilná dlhodobá práca

Miesto práce
Zahraničie ostatné
Švajčiarsko
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Výborné platové aj pracovné podmienky! UBYTOVANIE zabezpečené zamestnávateľom !

Lokalita: Švajčiarsko, rôzne lokality.

Plat: 5000 - 6000 /mesačne - od 30 EUR/hod brutto. Mzda môže byť podložená úkolom.

Požadované pozície :

- Murár
- Murár - fasádnik
- Murár - omietkar, štukatér
- Murár- obkladač
- Tesár
- Maliar
- Zvárač
- Železobetonár
- Elektrikár
- Pokrývač striech
- Klampiar
- Vodár - kúrenár
- Lešenár
- Montér sadrokartónu
- Pomocný stavebný pracovník pre betonárske práce
- Viazač železa
- Vzduchotechník
- Pracovník výstavby ciest

Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Nevyhnutná dobrá fyzická kondícia a prax v dopytovanej profesii. Bezúhonnosť.
Masarykova 22
080 01 Prešov
SR
Kontaktná osoba: Anton Starinec
Telefón: +421 905945263
Aktualizované 17.5.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zvárač

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Tesár, stolár

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Klampiar, pokrývač