Aleko agency s.r.o.
Tradícia našej spolocnosti je viac ako 20-rocná - zaciatok vykonávania cinnosti na základe živnostenského oprávnenia sa datuje rokom 1997. V roku 2007 zmenila naša agentúra právnu formu na spolocnost s rucením obmedzeným. Pocas 19tich rokov našej zodpovednej a neúnavnej práce v prospech našich klientov sme sa zaradili medzi najväcšie a najúspešnejšie personálne agentúry na Slovensku so zameraním na sprostredkovanie pracovných pobytov v krajinách EÚ a EHP. Naša agentúra Vám ponúka dlhorocné skúsenosti , serióznych a overených dlhodobých partnerov a zamestnávatelov v zahranicí a individuálny a empatický prístup ku každému uchádzacovi. Máme pre Vás pripravené seriózne a overené pracovné ponuky. Spolupracujeme s renomovanými zahranicnými agentúrami a ponúkame kompletný servis - rýchle a spolahlivé sprostredkovanie zamestnania , preklad a spracovanie životopisov, pomoc s vycestovaním a zabezpecenie ubytovania pre uchádzacov, pomoc a asistencné služby pocas pobytu v zahranicí sú u nás samozrejmostou. Pocas existencie našej spolocnosti využilo naše služby mnoho zákazníkov a pocet tých, ktorí sa stávajú úcastníkmi našich programov, stále rastie. Naša agentúra má celoslovenskú pôsobnost , máme klientov aj z CR, Polska, Bulharska a iných krajín.

Čašník, servírka, Barman, Recepčný, Práca na Cypre v luxusných 4* a 5* hoteloch

Náplň práce
Náplň práce:
Zamestnancom je ponúkaný zácvik pod dohľadom skúsených vedúcich oddelení ako aj perspektíva profesionálneho rastu.
Čašník/čka - Príprava stolov, nastieranie. Servírovanie jedál, nápojov. Debarasovanie. Upratovanie stolov. Umývanie pohárov.
Chyžná - starostlivosť o poriadok a čistotu hotelových izieb, prípadne ďalších priestorov pre hotelových hostí.

Požiadavky na zamestnanca: Flexibilita týkajúca sa pracovného času . Veľké pracovné nasadenie a zodpovednosť pri práci. Čistotný a poriadkumilovný. Bez záznamu v registri trestov. Dobrý zdravotný stav. Ochota učiť sa a prijímať nové, práci prospešné informácie.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
700
Ubytovanie: ZDARMA - poskytuje zamestnávateľ, v komfortných komplexoch, ktoré spoločnosť vlastní.
V prípade potreby prevoz z ubytovania do hotelu a naspäť zabezpečený mikrobusom.
Strava: ZDARMA - poskytnutá zamestnávateľom

Doprava: Letecky. Asistencia pri rezervácii letenky a jej zabezpečenie. Kompletné inštrukcie od vycestovania zo Slovenska až po príchod na miesto určenia.
Vyzdvihnutie z letiska mikrobusom a doprava do hotela ZDARMA!

Miesto práce
Zahraničie ostatné
Cyprus
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Kontaktujte nás mailom , telefonicky alebo osobne :
Pri odozve emailom nám uveďte Vaše tel. číslo kvôli uľahčeniu komunikácie!!!
personálny konzultant: Kravcová Eli

ALEKO agency, s.r.o.
Masarykova 22, 08001, Prešov

Telefón:0907 515 265

Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Masarykova 22
08001 Prešov
Slovensko
Kontaktná osoba: Eli Kravcová
Telefón: 0907515265, 051/38 11 098
Aktualizované 15.5.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Čašník, servírka

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Barman

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Recepčný