Aleko agency s.r.o.
Tradícia našej spolocnosti je viac ako 20-rocná - zaciatok vykonávania cinnosti na základe živnostenského oprávnenia sa datuje rokom 1997. V roku 2007 zmenila naša agentúra právnu formu na spolocnost s rucením obmedzeným. Pocas 19tich rokov našej zodpovednej a neúnavnej práce v prospech našich klientov sme sa zaradili medzi najväcšie a najúspešnejšie personálne agentúry na Slovensku so zameraním na sprostredkovanie pracovných pobytov v krajinách EÚ a EHP. Naša agentúra Vám ponúka dlhorocné skúsenosti , serióznych a overených dlhodobých partnerov a zamestnávatelov v zahranicí a individuálny a empatický prístup ku každému uchádzacovi. Máme pre Vás pripravené seriózne a overené pracovné ponuky. Spolupracujeme s renomovanými zahranicnými agentúrami a ponúkame kompletný servis - rýchle a spolahlivé sprostredkovanie zamestnania , preklad a spracovanie životopisov, pomoc s vycestovaním a zabezpecenie ubytovania pre uchádzacov, pomoc a asistencné služby pocas pobytu v zahranicí sú u nás samozrejmostou. Pocas existencie našej spolocnosti využilo naše služby mnoho zákazníkov a pocet tých, ktorí sa stávajú úcastníkmi našich programov, stále rastie. Naša agentúra má celoslovenskú pôsobnost , máme klientov aj z CR, Polska, Bulharska a iných krajín.

Brigádnik, Čašník, servírka, Práca v Grécku - PRE ŠTUDENTOV - počas letnej sezóny v luxusných 4* a 5* hoteloch

Náplň práce
Hotelový personál -čašník, barman, chyžná ,pomocný personál, animátor. Pracovník musí byť flexibilný, ide o kumulovanú pozíciu a rotáciu v rámci hotela.

Termín nástupu: máj - júl 2019

Druh pracovného pomeru a dĺžka pobytu: Brigáda - min. 2,5 mesiaca – max.6 mesiacov
Pomocná sila v hoteli - upratovacie práce, pomocné sily do kuchyne, chyžné....
Čašník/čka - bez predchádzajúcich skúseností - Príprava stolov, nastieranie. Servírovanie jedál, nápojov. Debarasovanie. Upratovanie stolov. Umývanie pohárov.
Kuchár/ka - bez predchádzajúcich skúseností - príprava teplých a studených predjedál, hlavných jedál, zostavovanie menu, príprava jedál pre zákazníkov.
Recepčný/á - Telefonický a osobný kontakt s klientom, príjemné vystupovanie, zapisovanie rezervácií ubytovania. Pomoc hosťom s riešením otázok.
Animátor - príprava a realizácia programu na voľný čas pre klientov hotela
Záchranár/Lifeguard - na pláži, pri bazéne, aqua parky
Druh pracovného pomeru
brigáda
Ponúkaný plat
550 EUR/netto/mesiac
Práca je vhodná ako pre jednotlivcov tak aj pre páry, skupinky, so znalosťou AJ, umiestňujeme študentov SŠ a VŠ.
Pracuje sa 6 dní v týždni, 1 deň osobné voľno
Tips - sprepitné od hostí hotela.
Každý hotel navyše môže poskytnút rôzne dalšie výhody v podobe osobných prémii/bonusov po ukončení zmluvy, vo výške cca 100 eur, príp. preplatenie letenky spät, respektíve vyššiu základnú mesačnú mzdu. Pokiaľ uvedené výhody budú poskytnuté, budú riadne zapracované v kontrakte medzi hotelom a študentom.

Písomné referencie - odporúčanie od manažéra príslušného hotela.
Miesto práce
Zahraničie
Zahraničie ostatné
Európa ostatné
Grécko a grécke ostrovy
Termín nástupu
máj - júl 2019
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu o pracovnú ponuku nás kontaktujte mailom praca@praca-info.sk alebo telefonicky : 0907515265 ALEKO agency, Masarykova 22, 080 01 Prešov
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
AJ komunikatívna znalosť
Masarykova 22
08001 Prešov
Slovensko
Kontaktná osoba: Eli Kravcová
Telefón: 0907515265, 051/38 11 098
Aktualizované 17.5.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Brigádnik

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Čašník, servírka