HTCOM s.r.o.

Upratovačka

Náplň práce
Upratovanie spoločných priestorov bytových domov
Druh pracovného pomeru
vedľajší pracovný pomer
Ponúkaný plat
70 EUR mesačne v čistom
Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Informácie pre uchádzača
Upratovacia firma hľadá zamestnanca na dlhodobé upratovanie jedného 8-poschodového vchodu bytového domu v Novom Meste nad Váhom neďaleko Štúrovej ulice.

Plat:
Študenti a dôchodcovia (starobní, invalidní, predčasní) - 70 EUR mesačne v čistom (5 EUR/hod. v čistom)
Ostatní - 42 EUR mesačne v čistom

Frekvencia upratovania: 1x týždenne

Zmluvná práca spolu na 14 hodín za celý mesiac.

Vhodné aj pre dôchodcov alebo študentov.

Spoľahlivosť, bezúhonnosť, zodpovednosť.

E-mail: info(zavináč)upra.sk

Tel.č.: 0949 168 124

Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
V prípade ďalších informácií alebo záujmu nám pošlite Váš životopis, ale prosím nezabudnite pridať do e-mailu:

V zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla o ochrane fyzických osôb
pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov dobrovoľne súhlasím so správou,
spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov prevádzkovateľom HTCOM s.r.o. uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním
práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej spoločnosti prostredníctvom internetovej stránky ponuky.sk v rámci počítačovej siete internet, za účelom uloženia
do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu
do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 6 mesiacov odo dňa jeho udelenia a údaje budú anonymizované a ďalej
využívané výlučne pre štatistické účely.
Kontaktná osoba: HALAJ
Telefón: 0949 168 124
Aktualizované 16.9.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Upratovačka