A-S-V, s.r.o.
Grill Bar Podlavice je reštaurácia, v ktorej sa varí výhradne z čerstvých surovín. Na finálnu úpravu jedál sa používajú keramické grily. Menu je zamerané na prípravu burgrov, steakov, grilovaných kolien, rebier, hydiny, ale aj šalátov a cestovín. Súčasťou je aj príprava denného obedového menu.

Pomocné práce

Náplň práce
- umývanie riadu
- dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku
Druh pracovného pomeru
brigáda
Ponúkaný plat
3,0 EUR/hod
Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- pozitívny prístup k práci
- zručnosť, zodpovednosť, samostatnosť
- tímové správanie
Tajov 350
97634 Tajov
Kontaktná osoba: Peter Laššák
Telefón: 0904265465
Aktualizované 21.6.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce