CentralWork

Montážnik, montér, so srbským jazykom, Lozorno pri Bratislave

Náplň práce
- montáž automobilových komponentov,
- vizuálna kontrola výrobkov,
- 3 zmenná prevádzka,
- podpora pri komunikácii medzi slovenskými a srbskými zamestnancami,
- pomoc pri ubytovaní a pri riešení bežných problémov,
- asistencia pri lekárskych prehliadkach,
- PRACOVISKO: Lozorno pri Bratislave

- ODPORUČTE NÁM ZNÁMEHO A ZÍSKAJTE ODMENU 75€!
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
767 - 834€/mes.+ bonusy a príplatky, mesačne až 1.400€
Iné výhody
- pracovná zmluva,
- základná zložka mzdy 767€/brutto, spolu mesačne až 1.100€ brutto
- po skúšobnej dobe navýšenie mzdy na 834€/brutto, možnosť zarobiť si mesačne až 1.400€ brutto/mesiac (podľa praxe a smien)
- odmena za pomoc koordinátorovi (tlmočenie) 200€
- PRÍPLATKY podľa Zákonníka práce,
- skokanské príplatky od 50-200€ mesačne,
- výkonnostný bonus 150€,
- dotované kvalitné ubytovanie zabezpečené,
- doprava z ubytovne na pracovisko a späť zabezpečená,
- stravné lístky v hodnote 4€ (hradíte si len 0,81€)
- 13. a 14. plat,
- príspevok na pracie prášky,
- zálohy týždenne,
- výplata vždy načas,
- možnosť kariérneho rastu.
Miesto práce
Bratislavský kraj
Malacky
Lozorno pri Bratislave
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
- V prípade záujmu zašlite svoj životopis na email: nabor@centralwork.eu

Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- aktívna znalosť srbského a slovenského jazyka,
- organizačné schopnosti,
- ochota učiť sa,
- prax z výroby - vítaná.
Kontakt
CentralWork
Kontaktná osoba: Ing. Jevcáková
Telefón: +421948933944
Aktualizované 26.9.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Montážnik, montér