AMG Security s.r.o.

Pracovník bezpečnostnej služby

Náplň práce

Hľadáme pracovníka SBS služby na stráženie materskej školy vo výstavbe na Luníku IX v Košiciach. Jedná sa o prácu na smeny (12 hodín). Požadujeme platný SBS preukaz. Ponúkaný plat je 3 EUR/ hod netto (v čistom). V prípade záujmu nás kontaktujte na mail manazer@amgsecurity.sk alebo volajte na telefónne číslo 0919 420 999.
Druh pracovného pomeru
vedľajší pracovný pomer
Ponúkaný plat
3 EUR/ hod v čistom
Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Lieskovská cesta 6
960 01 Zvolen
Slovenská republika
Kontaktná osoba: Ing. Lucia Chovanová
Telefón: 0919420999
Aktualizované 15.4.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pracovník bezpečnostnej služby