Jarmila Vávrová Cukránka

Pekár, cukrár

Náplň práce
Výroba cukroviniek
Druh pracovného pomeru
brigáda
Ponúkaný plat
3,20€, po zapracovaní navýšenie.
Miesto práce
Skalica
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Rodinná cukrárenská výrobňa prijme do svojich radov nových brigádníkov.
Len pre študentky, matky na RD/RP, dôchodkyne, popri zamestnaní .
Možnost flexibility pracovnej doby, podľa potreby uchádzačiek alebo zamestnávateľa.
Kontakt 0905 937 936/ 0919 375 666

Odoslaním žiadosti súhlasíte so spracováním osobných údajov.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Zdravotná nezávädnosť, zdravotný preukaz, chuť pracovať.
Predmestie 110
909 01 Skalica
Slovensko
Kontaktná osoba: Jarmila Vávrová
Telefón: 0905937937
Aktualizované 15.4.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pekár, cukrár