IMPERIUM BAU ,s.r.o
Stavebná spoločnosť realizácia veskerych stavieb...

Murár, Robotník, FASÁDNIK

Náplň práce

HĽADÁME ŠIKOVNÚ PARTIU FASÁDNIKOV NA ZATEPĽOVANIE POLYSTYRÉNOM 15-KOU SPODOK STYLODUR 5-KA ! ZATEPĽUJÚ SA BYTOVE DOMY 1 PODLAŽNÉ PRÁCA NA CELÝ ROK AJ V ZIME , NADČASY SÚ PRÍPUSTNÉ HĽADÁME 8 ČLENNÚ PARTIU S VLASTNÝM NÁRADÍM A AUTOM . FAKTURÁCIA PO ETAPÁCH SPLATNOSŤ 14 DNÍ . NÁSTUP V PONDELOK 25,03,2019 SUMA NA KOMPLET. PRÁCA V MALACKÁCH . NAJLEPŠIE Z BA KRAJA . PRÁCA NA ŽIVNOSŤ.
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
13
Iné výhody
Práca na celý rok
Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
25.3.2019
Informácie pre uchádzača
Ubytovanie zaistené nie platené
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
1 z partie musí ovládať plány, vlastné náradie, samostatnosť
Lichnerova 76
90301 Senec
Kontaktná osoba: Ing. Arvayova
Telefón: 0948 364 131
Aktualizované 22.3.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Murár

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník