Diamanti Agency

Tesár, stolár, Murár

Náplň práce

Ponúkame prácu pre murárov/tesárov do Nemecka.

Ponúkame :

Prácu pre prosperujúcu Nemecku spoločnosť.

Dlhodobú spoluprácu.

Mzda - 15€/h

Možnosť pracovať nadčas.

Možnosť práce od pondelka do soboty minimálne 8 hodín denne.

Pracovne náradie zabezpečené.

Ubytovanie je potrebné si zabezpečiť a uhradiť. S nájdením ubytovania Vám vieme samozrejme pomôcť.

Požadujeme:

Živnostenský list

Zodpovednosť, lojálnosť, flexibilitu a chuť pracovať.

Znalosť NJ výhodou nie je podmienkou.

Pracovnú obuv, oblečenie a ochrannú prilbu.

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať na mailovej adrese: info@diamantiagency.com alebo na telefónnom čísle: 0908 411 959
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
15
Miesto práce
Nemecko
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Telefón: 0908 411 959
Aktualizované 17.3.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Tesár, stolár

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Murár