Diamanti Agency

Montážnik, montér

Náplň práce
Hľadáme šikovného pomocníka pri montáži okien a dverí. Jedna sa o dlhodobú spoluprácu pre Nemeckú spoločnosť. Požadujeme: prax v oblasti montovania okien a dverí, chuť pracovať a učiť sa novým veciam. Tiež požadujeme zodpovednosť, lojálnosť, znalosť nemeckého jazyka na úrovni pracovnej nemčiny, živnostenský list. Ponúkame: zabezpečené a hradené ubytovanie. Mzda je 13€/hod. Fakturácia po 14 dňoch.
V prípade záujmu nás môžete kontaktovať na mailovej adrese: info@diamantiagency.com alebo na telefónnom čísle: 0908 411 959
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
13
Miesto práce
Nemecko
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Telefón: 0908 411 959
Aktualizované 13.6.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Montážnik, montér