Farmárske trhy,s,r,o,
Organizácia predaja farmárskych potravín v okolí BA.

Vodič, Predajca

Náplň práce
Hľadáme spoľahlivého, zodpovedného pracovníka na prepravu a rozloženie predajných stánkov. Rozloženie stánkov v čase od 7:00-8:00 hod. a ich zloženie v čase od 18:00-19:00 hod. Ubytovanie zdarma zabezpečené v rodinnom dome. Samostatná izba, plná výbava. Možnosť výrazne si privyrobiť predajom výrobkov na farmárskych trhoch. V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte na čísle 0904 652 584 alebo 0908 983 463.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
500-1200
Ubytovanie zdarma zabezpečené v rodinnom dome. Samostatná izba, plná výbava. Možnosť výrazne si privyrobiť predajom výrobkov na farmárskych trhoch.
Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Hľadáme spoľahlivého, zodpovedného pracovníka na prepravu a rozloženie predajných stánkov.
Dlné Rudiny
01001 Žilina
Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr.Novotný Vladimír
Telefón: 0904652584
Aktualizované 15.3.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Predajca