M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Opatrovateľka

Náplň práce
Opatrovanie starších osôb a osôb so zdravotným postihnutím, pomoc pri vykonávaní sebaobslužných úkonov, sprievod a dohľad , plný pracovný úväzok, pracovná doba na dobu neurčitú.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
600€
Iné výhody
Ponúkame možnost ubytovania s finančným príspevkom!
Miesto práce
Bratislava
Fedákova 5
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Podmienkou je odborné vzdelanie v oblasti zdravotníctva alebo absolvovanie opatrovateľského kurzu v rozsahu min. 220 hodín.
Aktualizované 15.3.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Zdravotníctvo, sociálna starostlivosť