Medihub.io

Lekár, Lekár so špecializáciou

Náplň práce
Náplň práce :
Pracujete ako lekár bez kvalifikácie, pod dohľadom a pokynmi kvalifikovaného lekára, garanta a primára oddelenia.
Zabezpečujete komplexnú zdravotnú starostlivosť v súlade s koncepciou daného odboru na svojom úseku.

Pracovný pomer na dobu určitú, najmenej 12 mesiacov.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1192
Iné výhody
Ponúkané výhody:
- práca v stabilnej spoločnosti,
- možnosť osobného rozvoja a odborného rastu
Miesto práce
Slovenská republika
Lokalita - top nemocnice po celom Slovensku fotky k nahliadnutiu tu: https://photos.app.goo.gl/4FTb6
Informácie pre uchádzača
Základná mzda:
1192,5,- € + príplatky + odmeny za výkon ústavnej pohotovostnej služby

Ďalšie informácie:
odošlite svoje CV na jan@medihub.io
alebo sa zaregistrujte na https://medihub.io/sk/registration
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Požadované vzdelanie:
- Vysokoškolské II. stupňa

Dĺžka praxe:
prax vítaná, ale práca vhodná aj pre absolventa

Všeobecné spôsobilosti:
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť, spoľahlivosť

Osobnostné predpoklady:
empatia, pozornosť, spoľahlivosť
Kontakt
Medihub.io
Aktualizované 12.3.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Lekár