Gymnázium Pierra de Coubertina, Námestie SNP 9, Piešťany
Gymnázium Pierra de Coubertina, Námestie SNP 9, Piešťanyštudijné odbory: 4-ročné štúdium, 8-ročné štúdium, 5-ročné bilingválne štúdium

Mzdový účtovník - personalista

Náplň práce
Spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy, personálna agenda, vykonávanie činností súvisiacich s povinnosťami voči poisťovniam, úradu práce a daňového úradu, vrátane vedenia príslušnej evidencie
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Piešťany
Piešťany, Námestie SNP 9
Termín nástupu
1. 5. 2019
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, informačná gramotnosť, tímová práca, samostatnosť.
Ďalšie požiadavky: flexibilita, zodpovednosť, mzdový program VEMA - výhodou.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť), spoľahlivosť.
Námestie SNP 9
Piešťany
Kontaktná osoba: Mgr. Miroslava Hanková
Telefón: +421337989333
Aktualizované 12.2.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Mzdový účtovník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Personalista