METALING, spol. s r.o.
Spoločnosť je zameraná na zákazkovú výrobu presných strojárskych súčiastok a montážnych celkov.

Kontrolór kvality

Náplň práce
- zabezpečenie vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly
- práca na najmodernejších 3D meracích prístrojoch
- kontrola opracovaných dielcov pomocou meradiel podľa meracieho plánu
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 22:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
? stabilné pracovné miesto v prosperujúcej spoločnosti
? stabilný príjem
? istota dlhodobého zamestnania
? mladý kolektív
? nadštandardné príplatky za prácu nadčas, sviatky
? stravné lístky
? preplatená dochádzka
? firemné akcie
? peniaze navyše! (za aktívny nábor – „priveď svojho známeho“)
? možnosť kariérneho rastu
? 2 zmenná prevádzka
Miesto práce
okres Dunajská Streda
Horný Bar, Horný Bar 162
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Ďalšie požiadavky: ? skúsenosti zo strojárskej výroby veľkou výhodou, ? znalosť čítania technických výkresov, ? zodpovednosť a samostatnosť, ? tímové myslenie, ? ochota vzdelávať sa a učiť sa nové veci, ? zodpovedný prístup k práci.
Osobnostné predpoklady: analytické myslenie.
Horný Bar 162
Horný Bar
Kontaktná osoba: Ing. Marian Simcsik
Telefón: +421315509810
Aktualizované 12.2.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Manažér kvality