Nemocnica s poliklinikou Trebišov, a.s.
Poskytovanie zdravotníckych služieb

Lekár bez špecializácie

Náplň práce
- Poskytuje a zabezpečuje komplexnú zdravotnú starostlivosť v súlade s koncepciou daného odboru na svojom úseku
- Poskytuje a zabezpečuje konziliárnu zdravotnú starostlivosť – zdravotná starostlivosť poskytovaná u hospitalizovaných pacientov, má charakter rady, doporučenia, prípadne invazívneho výkonu;
- Poskytuje a zabezpečuje zdravotnícke výkony a postupy uskutočnené u pacientov na zistenie správnej diagnózy a vykonanie lege artis terapeutických, preventívnych a iných potrebných zásahov a opatrení;
- Poskytuje a zabezpečuje pracovné činnosti uvedené v tejto náplni práce v pracovnom čase a v ústavnej pracovnej pohotovosti – výkon pracovných činností mimo bežnú pracovnú dobu;
- Poskytuje a zabezpečuje pracovné odborné činnosti počas pracovnej pohotovosti mimo pracoviska - čas kedy je lekár k dispozícii pre potreby náhlych udalostí v nemocnici, ktoré vyžadujú prítomnosť alebo zásah ďalšieho lekára, zvyčajne s vyššou kvalifikáciou a dlhšou praxou;
- Vykonáva diagnosticko-liečebnú a odbornú činnosť v súlade s aktuálnymi vedeckými poznatkami, hodnotami s cieľmi príslušného medicínskeho odboru;
- Postupuje podľa schválených predpisov, vnútorných smerníc a organizačných pokynov;
- Dodržiava stanovené metodické postupy a odborné usmernenia stanovené MZ SR
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:30 do 16:00.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Trebišov
Trebišov, SNP 1079/76
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Ďalšie požiadavky: pozícia lekára na oddelenia:, - chirurgia, úrazová chirurgia, OAIM, neurológia, fyziatria, TaPCH, urgent.
SNP 1079/76
Trebišov
Kontaktná osoba: Lucia Hrindová
Aktualizované 12.2.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Lekár