Centrum voľného času DOMINO, Nitra, Štefánikova 63, 949 01
Školské výchovno-vzdelávacie zariadenie zaradené do siete školských zariadení Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu určené pre deti a mládež do 30 rokov. Zriaďovateľ Mesto Nitra.Zabezpečuje výchovno-vzdelávaciu činnosť prostredníctvom pravidelnej záujmovej činnosti formou záujmových útvarov, krúžkov, súborov, klubov. Príležitostnou činnosťou - uskutočňovaním podujatí výchovného charakteru, súťaží, kurzov, sústredení, worshopov. Zariadenie má celoročnú prevádzku a zabezpečuje i prázdninovú činnosť prostredníctvom mestských táborov, letných škôl, sústredení, kurzov.

Pedagogický zamestnanec

Náplň práce
Pedagogický zamestnanec-nutné pedagogické vzdelanie.
Práca s deťmi a mládežou v oblasti športu a telovýchovy.
Vedenie záujmových útvarov v oblasti športu a pohybových aktivít (napr. aerobik, tanec, gymnastika, mažoretky, zumba, ..).
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Nitra
Nitra, Štefánikova tr. 63
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov, finančná a ekonomická gramotnosť, fyzická zdatnosť, komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný písomný prejav, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, motivovanie ľudí, organizovanie a plánovanie práce, osobnostný rozvoj, prezentovanie, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), samostatnosť, tímová práca, tvorivosť (kreativita).
Počítače: Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Word - pokročilá.
Osobnostné predpoklady: asertivita, komunikatívnosť, spoľahlivosť, umelecký talent (napr. hudobný, pohybový, literárny).
Štefánikova tr. 63
Nitra
Kontaktná osoba: PaedDr. Viktória Mankovecká
Telefón: +421376524325
Aktualizované 12.2.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Učiteľ