Ing. Norbert Sztiszkala - Pekáreň Sztiszkala
Pekárenská výroba

Pekár

Náplň práce
výroba chleba a pečiva
Pracovný čas: od 20:00 do 3:30.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Nové Zámky
Tvrdošovce, Železničná 2
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Certifikáty: Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1).
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť.
Ďalšie požiadavky: zdravotný preukaz, odborná spôsobilosť pre prácu v potravinárstve.
Osobnostné predpoklady: komunikatívnosť.
Železničná 2
Tvrdošovce
Kontaktná osoba: Ing. Norbert Sztiszkala
Telefón: +421356492204
Aktualizované 12.2.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pekár, cukrár