Detský domov
Detský domov - poskytuje starostlivosť a výchovu nahrádzajúcu prirodzené rodinné prostredie pre deti do dosiahnutia plnoletosti a ďalej až do osamostatnenia.

Profesionálny rodič

Náplň práce
Profesionálny rodič osobne zabezpečuje v plnom rozsahu po stránke výchovnej, sociálnej, vzdelávacej a zdravotnej 24 hodín denne starostlivosť o dieťa v mieste výkonu práce, ktorým je jeho adresa trvalého pobytu.
Nepretržitý pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Ilava
Ilava, Ilava - Klobušice, M. Nešpora 104/16
Termín nástupu
1. 3. 2019
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi).
Ďalšie požiadavky: certifikát o absolvovaní prípravy na výkon profesionálneho rodičovstva.
Ilava - Klobušice, M. Nešpora 104/16
Ilava
Kontaktná osoba: Darina Pagáčová
Telefón: +421424465182
Aktualizované 12.2.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vychovávateľ