M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Referent cenotvorby (pracovná príležitosť aj pre absolventov)

Náplň práce
Na jedno z kľúčových oddelení v spoločnosti hľadáme šikovného kandidáta, ktorý bude schopný prijať aj náročné pracovné výzvy z nasledujúcich oblastí činnosti cenového oddelenia:
• Pripravuje a spracováva cenové ponuky podľa požiadaviek zákazníka a fakturačného oddelenia
• Komunikuje so zákazníkom na úrovni cenových ponúk, ako aj na úrovni poskytovania všeobecných informácií
• Systémovo spracováva cenníky, cenové ponuky a s tým súvisiace náležitosti, aktívna práca so systémom MS Excel
• Kooperácia s internými oddeleniami
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 800€
Iné výhody
- práca v perspektívnej medzinárodnej spoločnosti
- viacjazyčné prostredie, najmä SK, MJ, AJ, NJ
- moderné pracovné prostredie a pracovné pomôcky
- priestor pre odborný rast
Miesto práce
Dunajská Streda
Povodská cesta 18, Dunajská Streda
Termín nástupu
dohodou
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Prax v niektorej z uvedených oblastí náplne práce je výhodou.

Vlastnosti úspešného kandidáta / -tky by mali byť:
- pracovný drive a zameranie na výsledky
- flexibilita v slovnej aj písomnej komunikácii (dôsledný a presný písomný prejav)
- inovatívne myslenie
- silný zmysel pre tímovú spoluprácu
- aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou
Aktualizované 5.3.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Financie a ekonomika

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Administratíva