M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Disponent zákazníckeho servisu

Náplň práce
Naša firma napreduje a z toho dôvodu sa rozrastá aj náš tím, možno práve o Vás.

Vašou náplňou práce bude najmä:
- komunikácia s klientmi, sledovanie priebehu prepráv
- zadávanie objednávok do informačného systému a ich riešenie
- riešenie ďalších operatívnych úloh
- spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
nástupný plat 700€ + bonusy; stravné lístky hradené zamestnávateľom; zvýšenie platu po zaučení
Iné výhody
- zaručujeme stabilitu veľkej medzinárodnej spoločnosti
- poskytujeme komplexné zaškolenie na odbornú agendu a informačný systém
- pravidelne realizujeme team-buildingové aktivity
- ponúkame možnosť využívať anglický jazyk na dennej báze
- tímovosť - sme mladý, dynamický, zároveň skúsený kolektív
- priateľská firemná kultúra a atmosféra, príjemné pracovné prostredie
- seriózny a otvorený prístup - komunikujeme otvorene a transparentne
Miesto práce
Trnavský kraj
Povodská cesta 18, Dunajská Streda
Termín nástupu
dohodou
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- komunikatívnosť a samostatnosť
- proklientský prístup
- odolnosť voči stresu
- ochota pracovať v tíme
Aktualizované 12.2.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Administratíva