M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Účtovník / Účtovníčka

Náplň práce
- vedenie podvojného účtovníctva a účtovnej agendy
- založenie objednávky v účtovnom programe
- príprava rôznych pravidelných i príležitostných reportov
- kompletné spracovanie miezd
- vedenie mzdovej agendy
- ročné zúčtovanie daní, výkazy
- príprava výstupov pre učtáreň, poisťovne a daňový úrad, príprava potvrdení pre zamestnancov
- sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti
- príprava podkladov na spracovanie mesačnej, kvartálnej a ročnej uzávierky
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
nástupný plat 700,- EUR + 50,- EUR osobné ohodnotenie, po skúšobnej dobe zvýšenie platu + ...
Iné výhody
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:
nástupný plat 700,- EUR + 50,- EUR osobné ohodnotenie, po skúšobnej dobe zvýšenie platu + kvartálne odmeny do výšky 2 základných platov ročne, stravné plne hradené zamestnávateľom nad rámec zákona

Zamestnanecké výhody, benefity:
- zázemie a stabilita veľkej medzinárodnej spoločnosti
- priestor na rast a sebarealizáciu
- team-buildingové aktivity
- seriózny a otvorený prístup
- mladý, dynamický kolektív
Miesto práce
Dunajská Streda
Povodská cesta 18, Dunajská Streda
Termín nástupu
asap
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore:
ekonomické

Jazykové znalosti:
Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti:
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe:
1

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- aktívna znalosť podvojného účtovníctva
- motivácia pre ÚČTOVNÍCTVO
- samostatnosť
- pozornosť
- spoľahlivosť
Aktualizované 15.10.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Financie a ekonomika