M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Predavač/Predavačka predajne dm drogerie markt v Bratislave - Devínska Nová Ves (Bory Mall)

Náplň práce
Zbožňujete vôňu drogérie a radi pracujete v čistom prostredí? Robíme všetko preto, aby sa všetci v našich predajniach cítili príjemne, za čím je kopec roboty. Ak Vás nebaví stáť na jednom mieste, ale stále potrebujete niečo robiť, ste náš človek. Určite to využijete pri dokladaní nového tovaru, čo budete robiť často. Takto sa zoznámite s rôznymi zaujímavými a stále novými výrobkami. Ako dobre poradiť zákazníkom, Vám ukážeme cez množstvo vzdelávacích aktivít. Svoju radosť z práce s ľuďmi určite využijete na pokladni. V dm-ke sa hranice nekladú, máte možnosť kariérneho postupu.
Druh pracovného pomeru
vedľajší pracovný pomer
Ponúkaný plat
634€ + 13. a 14. plat + provízia z obratu predajne
Iné výhody
- 13. a 14. plat
- príspevok na dôchodkové sporenie v hodnote 3 % z hrubého platu
- kafetéria systém so širokým výberom partnerov
- firemné, športovo-kultúrne aktivity a podujatia, podpora športových tímov
- odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách v rámci pracovnej doby
- nadštandardná zdravotná starostlivosť
- masáže na pracovisku
- podpora pri zdravotných znevýhodneniach
- sabatikal pre všetkých spolupracovníkov
- firemný časopis
- odkúpenie nepotrebného firemného majetku za zvýhodnených podmienok
- podpora spolupracovníkov počas MD/RD
- odmeny pri pracovných jubileách
- odchodné po odchode na dôchodok
Miesto práce
Bratislava
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok (30hod./týž. )
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- ak máte ukončené stredoškolské vzdelanie
- máte prax s prácou s pokladňou
- prax v maloobchode je výhodou
- ste časovo flexibilný (viete sa prispôsobiť potrebám zákazníkov)
- aktívne pristupujete k práci
- priateľskosť a komunikatívnosť sú Vám vlastné
- máte príjemné a ústretové vystupovanie
- baví Vás učiť sa nové veci
- a máte dobrú fyzickú kondíciu
budeme radi, ak sa stanete členom nášho tímu!
Aktualizované 5.3.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Obchod a predaj