Honeywell Turbo s. r. o.

Operátor výroby

Náplň práce
Montáž a kompletizácia turbodúchadiel, kontrola komponentov, podávanie zlepšujúcich návrhov a nápadov.
Trojzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, výkonnostný bonus, príspevok do 3. dôchodkového piliera, nadštandardné príplatky za víkendy a sviatky, preplácanie nadčasov nad rámec ZP, stravovacia karta dotovaná nad rámec ZP, príspevok na dopravu, pracovné prostredie v čistej klimatizovanej hale, 1 káva denne zdarma.
Miesto práce
okres Prešov
Záborské, Záborské 515
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Ďalšie požiadavky: manuálna zručnosť, zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť, samostatnosť.
515
08253 Záborské
Kontaktná osoba: Ing. Ďorďová
Telefón: 0915888446
Aktualizované 11.2.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor