Mikulášska chata, s.r.o.
hotel v Demänovskej Doline pri vrbickom Plese

Chyžná

Náplň práce
Len seriózny záujem o prácu!

- pravidelné upratovanie, udržiavanie čistoty a poriadku v hotelových izbách, priestoroch recepcie a ostatných hotelových priestoroch
- pranie prádla a obsluha práčovne
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- práca v príjemnom prostredí a priateľskom kolektíve
- stravovanie
- príplatok na dopravu
Miesto práce
okres Liptovský Mikuláš
Liptovský Mikuláš, Demanovska Dolina 75
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 6 mesiacov.
Ďalšie požiadavky: bezúhonnosť a loajalita.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť), precíznosť (presnosť).
Mikulášska chata č. 75
Demänovská Dolina
Kontaktná osoba: Ing. Veronika Kováčiková
Telefón: +421907724382
Aktualizované 11.2.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Upratovačka