JUDr. Estera Verešová, súdny exekútor

Administratívny pracovník

Náplň práce
administratívne práce na exekútorskom úrade, miesto je vhodné pre UoZ do 25 rokov a 3 mesiace v evidencii, alebo do 29 rokov a 6 mesiacov v evidencii, ktorý zatiaľ nemal pravidelne platené zamestnanie - NP"Úspešne na trhu práce"
VK sa uskutoční dňa 5.3.2019 o 9,00 hod. v Klube práce č.108
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 08:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Žilina
Žilina, Jána Reka 1039/11
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá.
Jána Reka 1039/11
01001 Žilina
Telefón: 041/5643280, 0905815200
Aktualizované 11.2.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník