ML Produktion, s.r.o.
strojárska firma

Konštruktér

Náplň práce
- vypracovanie, starostlivosť a prerozdelenie technickej dokumentácie a štandardizovaných výkresov (detail výkresov, výkresy jednotlivých súčiastok, zostáv)
- výber a zadávanie čísiel sortimentných položiek
- priama komunikácia so zákazníkmi ohľadom technických otázok
- práca v softweri Ideas Siemens – 2D program a NX Siemens – 3D program
- práca v systéme Navision- spravuje výkresy v tlačovej podobe
- komunikácia s technickým oddelením v Rakúsku
- AJ alebo NJ aktívne
Pružný pracovný čas.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti,
- zodpovedajúce platové ohodnotenie,
- možnosť ďalšieho odborného rastu,
- sociálne programy a bonusy.
+ hradené ubytovanie
Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom
Nové Mesto nad Váhom, Rybárska 1
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre zdravotne postihnutého.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov, samostatnosť.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2, nemecký - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá, Microsoft PowerPoint - pokročilá, Internet - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: • Technické vzdelanie: odborná technická škola, vysokoškolské vzdelanie , • Základné vedomosti o možnostiach výroby a pracovných postupoch , • Základné poznatky o používaných materiáloch, ich vlastnostiach ako aj ich možnosti použitia a spracovania , • Pokročilá znalosť programu CAD a počítačové zručnosti (NX vedomosti sú výhodu) , • Veľmi dobrá znalosť anglického jazyka alebo nemeckého jazyka.
Osobnostné predpoklady: analytické myslenie, spoľahlivosť.
Rybárska 1
Nové Mesto nad Váhom
Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Hamerlíková
Telefón: +421 905 606 022
Aktualizované 11.2.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Konštruktér