PROFIL INVEST SLOVAKIA, s.r.o.
Predaj plastových okien a dverí, hliníkových okien a dverí + príslušenstvo k oknám a dverám, výroba a predaj betónového oplotenia.

Obchodný zástupca

Náplň práce
Ponúkame voľné pracovné miesto na pozíciu obchodný zástupca - predaj betónového oplotenia. Hľadáme ambiciózneho človeka, ktorý vie organizovať, rozvíjať svoje kontakty a má obchodného ducha. Benefity: firemné auto, PC, mobil. Nástup možný ihneď. V prípade záujmu nás kontaktujte na t.č.: 0907 071 929 alebo zašlite životopis na email: hudakbetonoveploty@gmail.com
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Vranov nad Topľou
Vranov nad Topľou, Čemernianska 3
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Staničná 1250
Vranov nad Topľou
Kontaktná osoba: Michal Hudák
Telefón: +421907071929
Aktualizované 11.2.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný zástupca