DI MECHANIK s.r.o.

Zvárač - zámočník

Náplň práce
výroba strojárskych zariadení podľa predloženej technickej dokumentácie, platný zváračský preukaz, nutnosť čítať strojársku dokumentáciu, nemecký jazyk - výhodou
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 06:00 do 14:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Žilina
Žilina, Oceliarska 448
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Cudzie jazyky: nemecký - elementárna: A1 a A2.
Počítače: Microsoft Word - elementárna, Microsoft Excel - elementárna, Microsoft Outlook - elementárna, Microsoft PowerPoint - elementárna.
Oceliarska 448
01001 Žilina
Telefón: 0911733804
Aktualizované 11.2.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zvárač

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zámočník