Hyundai Steel Slovakia s.r.o.

Prezident spoločnosti

Náplň práce
zastupovanie a operatívne riadenie spoločnosti, tvorba a realizácia podnikateľského plánu a rozvoja spoločnosti, kontrola a hodnotenie podriadených zamestnancov, potrebná znalosť anglického jazyka a kórejského jazyka
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 07:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
vlastný automobil
Miesto práce
okres Žilina
Gbeľany, Mobis ulica 417/1A
Termín nástupu
1. 3. 2019
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2, kórejský - vysoká: C1 a C2.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá, Microsoft PowerPoint - pokročilá, MS Office, SAP - pokročilá.
Mobis ulica 417/1A
01302 Gbeľany
Telefón: 0905701293
Aktualizované 11.2.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Riaditeľ