HRQ SK s. r. o.
Sme personálno-konzultacná spolocnost s medzinárodným pôsobením. Našim cielom je prichádzat s komplexnými riešeniami v oblasti ludských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnost klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Pomocná sila do hotelovej kuchyne

Náplň práce
umývanie riadu v hotelovej kuchyni
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
530
Iné výhody
- Ponúkaný plat (brutto) – fix 530,00€+ odmeny 200,00€
Miesto práce
Bratislava
Staré Mesto
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- ochota pracovať
Pribinova 25
811 09 Bratislava
Slovenská republika
Kontaktná osoba: Lea Sláviková
Telefón: 0903597904
Aktualizované 11.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Cestovný ruch a ubytovanie