HRQ SK s. r. o.
Sme personálno-konzultacná spolocnost s medzinárodným pôsobením. Našim cielom je prichádzat s komplexnými riešeniami v oblasti ludských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnost klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Kuchár

Náplň práce
príprava teplých a studených jedál medzinárodnej kuchyne
- pomocné práce pri príprave A la cartových jedál, príprava bufetových menu pre kongresové skupiny, príprava coffee breakov a svadobných menu
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
840€
Iné výhody
- plat: fix 840,00€+ odmeny 360,00€
- možnosť krátkodobého ubytovania
- zamestnanecká strava grátis
- využívanie spa centra v zamestnaneckých hodinách
- využívanie posilňovne
- zľavy na thajské masáže
Miesto práce
Bratislava
Staré Mesto
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- vyučený v obore
- minimálna prax na pozícií kuchára 2 roky
- prax v zahraničí vítaná
Pribinova 25
811 09 Bratislava
Slovenská republika
Kontaktná osoba: Lea Sláviková
Telefón: 0903597904
Aktualizované 11.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár