JANS, s.r.o.
Medzinárodná kamiónová doprava

Office Manager

Náplň práce
- starostlivosť o chod kancelárie, bežná operatívna a administratívna činnosť
- vyhotovovanie faktúr, vedenie účtovnej evidencie, spracovávanie týždenných záznamov k vykonanej preprave
- Vedenie dochádzky zamestnancov, spracovávanie podkladov pre mzdové oddelenie
- Vyúčtovanie služobných ciest zamestnancov – spracovanie diét zamestnancov,
- Príprava podkladov pre mesačné uzávierky, úzka spolupráca s externou ekonomickou kanceláriou
- koordinácia marketingových činností spoločnosti a s tým spojený reporting
- pomoc s náborom a výberom zamestnancov ( vodičov)
- komunikácia s externými dodávateľmi služieb
- riadenie celovozových prepráv, dokládok podľa požiadaviek zákazníkov,
- organizačne, prevádzkovo a technicky zabezpečuje realizáciu prepráv,
- vedie evidenciu prepráv,
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
stravné poukážky hradené v plnej výške zamestnávateľom
Miesto práce
okres Košice
Košice-Juh, Rozvojová 2
Termín nástupu
1. 6. 2019
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov, finančná a ekonomická gramotnosť, komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti).
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2, nemecký - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Microsoft Outlook - vysoká, Microsoft Excel - vysoká, Microsoft Word - vysoká, Microsoft PowerPoint - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: má skúsenosti s prácou v dopravnej spoločnosti, s celovozovými a dokládkovými prepravami aspoň 1 rok, - vie veľmi dobre a efektívne komunikovať s klientom, dopravcami aj kolegami, - dokáže vyjednávať a zvláda aj stresové situácie, - má organizačné schopnosti, dokáže koordinovať a plánovať viac úloh, , - je jednoznačne orientovaný na zákazníka a jeho potreby a spokojnosť, - je tímový hráč a je preňho dôležitý aj tímový výsledok, - dokáže plynule komunikovať v angličtine/ nemčine;.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, precíznosť (presnosť).
Jazerná 1
Košice-Juh
Kontaktná osoba: Mgr. Miroslava Havrilová
Telefón: +421903777807
Aktualizované 11.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Manažér