SCP - PSS, s.r.o.

Pracovník výdaja jedla

Náplň práce
Výdaj stravy pre zamestnancov MONDI SCP (bez práce s hotovosťou). Pracuje sa v trojdňových turnusoch, v troch časových úsekoch počas dňa (ráno, naobed, večer), spolu 7,5 hodiny denne. Ranná zmena začína o 05.00 hod. Výberové konanie sa koná na ÚPSVaR Ružomberok dňa 25.01.2019 o 09.00 hod. vo veľkej zasadačke, č. dv. 7.
Turnusová práca.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Ružomberok
Ružomberok, Tatranska cesta 3
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Osobnostné predpoklady: komunikatívnosť, spoľahlivosť.
Bystricka cesta 1
03401 Ružomberok
Kontaktná osoba: p. Marián Bujňák
Telefón: +421 903 461 079
Aktualizované 11.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce