SCP - PSS, s.r.o.

Čašník, servírka

Náplň práce
Obsluha hostí v Hoteli Malina na Malinôm Brde. Pracuje sa dlhý/krátky týždeň. Ranná zmena začína o 05.00 hod. Zamestnávateľ poskytuje ubytovanie. Prax výhodou. Výberové konanie sa koná na ÚPSVaR Ružomberok dňa 25.01.2019 o 09.00 hod. vo veľkej zasadačke, č. dv. 7.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
ubytovanie
Miesto práce
okres Ružomberok
Ružomberok, Malinô Brdo
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Osobnostné predpoklady: komunikatívnosť, spoľahlivosť.
Bystricka cesta 1
03401 Ružomberok
Kontaktná osoba: p. Marián Bujňák
Telefón: +421 903 461 079
Aktualizované 11.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Čašník, servírka