M.S.LEM, s.r.o.
Obchodná spoločnosť, BOZP, OPP a PZS

Manažér distribúcie

Náplň práce
riadenie procesov dopravy divízie logistiky domácich spotrebičov
aktívna spolupráca so zverenými obchodnými partnermi spoločnosti, včasné reakcie na ich podnety a plnenie ich požiadavkou
aktívne „hands-on“ zapojenie do každodennej prevádzkovej operatívy
zodpovednosť za optimalizáciu procesov za účelom zvýšenia efektivity prevádzky
riadenie maximálneho vyťaženia a efektivity vozidiel
zodpovednosť za dodržiavanie dodacích podmienok (24h nebo 48h)
riadenie aktivít a zamestnancov dispečingu, dopravy a zákazníckeho servisu
vedenie a koordinovanie podriadených pracovníkov za účelom dosiahnutia plánovaných výsledkov
kontrola práce externých dopravcov – cenotvorba a tvorba objednávok dopravy
zaistenie nadväznosti a spolupráce s ostatnými úsekmi v spoločnosti
zodpovednosť za dosahovanie plánovaných cieľov
Pribežné vyhodnocovanie výsledkov a plnenie cieľov
Reporty vedeniu spoločnosti
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
základná zložka mzdy + mesačné odmeny + 4 € stravenky

Rozvojové oblasti / aktivity:
vzdelávanie v oblasti tuzemských a medzinárodných predpisov v oblasti cestnej nákladnej dopravy
prehlbovanie znalostí v oblasti vedenia ľudí
rozvoj jazykových zručností
Miesto práce
okres Malacky
Lozorno, Hlavná 1
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 2 roky.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov, organizovanie a plánovanie práce, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Microsoft Word - vysoká, Microsoft Excel - vysoká, Microsoft Outlook - vysoká.
Ďalšie požiadavky: min. 2 roky praxe v oblasti logistiky, nutná prax na pozícii operátora / dispečera v cestnej doprave, , manažérske zručnosti – skúsenosti s vedením tímu podriadených pracovníkov, , dobrá znalosť tuzemských a medzinárodných predpisov v oblasti cestnej nákladnej dopravy, , dynamická, energická a cieľavedomá osobnosť, , proaktívny prístup, samostatné riešenie zverených úloh a zodpovedností, , schopnosť praktického myslenia, rýchleho rozhodovania sa, , aktívny prístup k riešeniu problémov, , veľmi dobré organizačné a komunikačné schopnosti, analytické uvažovanie, časová flexibilita - práca na jednu zmenu, odolnosť voči stresu, ochota učiť sa novým veciam, aktívna znalosť anglického jazyka – maďarský jazyk výhodou.
Osobnostné predpoklady: analytické myslenie, komunikatívnosť.
Pri Trati 11957/25A
Bratislava-Pod.Biskup.
Kontaktná osoba: Patrik Slivarich
Telefón: +421917236433
Aktualizované 11.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Manažér