TATRAKON spol. s r.o.
Spracovanie a konzervovanie mäsa

Pracovník fyzickej ochrany

Náplň práce
Ochraňuje majetok spoločnosti nepretržite vo všetkých objektoch, ktoré sú vo vlastníctve spoločnosti, dbá, aby nebol porušený alebo ohrozený záujem spoločnosti, zabezpečuje, aby nebol povolený vstup do areálov spoločnosti osobám, ktoré nie sú na to oprávnené, vedie evidenciu vstupu a výstupu osôb a dopravných prostriedkov a vykonáva kontrolu všetkých dopravných prostriedkov podľa vystavených výdajok podpísaných kompetentnými zamestnancami, kontroluje nenarušenosť oplotenia areálu spoločnosti, jeho poškodenia a neoprávneného vstupu osôb, resp. nelegálneho vynášania majetku spoločnosti, zabezpečuje nenarušenosť objektov spoločnosti /krádeže vlámaním, rôzne poškodenia pod./, aktívne zisťuje možnosti vzniku požiarov, výbuchov a prevádzkových havárií, plní ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného.
Nepretržitý pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 18:00.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, odmeny pri odpracovaní plného pracovného fondu, odmeny pri pracovných a životných jubileách, príspevok zo sociálneho fondu, zľavy na vlastné výrobky v podnikových predajniach.
Miesto práce
okres Poprad
Poprad, Alžbetina 23
Termín nástupu
1. 2. 2019
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 2 roky.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť, fyzická zdatnosť.
Ďalšie požiadavky: Preukaz odbornej spôsobilosti typu "S", zdravotná a psychická spôsobilosť na výkon prác v oblasti súkromnej bezpečnosti, vodičský preukaz, zodpovednosť.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, spoľahlivosť.
Alžbetina 23
Poprad
Kontaktná osoba: Ing. Daniela Tkáčová
Aktualizované 11.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pracovník bezpečnostnej služby