AT Dca, s. r. o.
Dopravná spoločnosť

Vodič MKD

Náplň práce
Riadenie nákladného vozidla, zabezpečenie nakládky a vykládky tovaru, asistencia pri nakládke a vykládke tovaru, zabezpečenie potvrdenia dodacích, nakládkových a cmr listín, komunikácia a riadenie sa podľa pokynov dispečera.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Dlhodobá a stabilná práca, výhodné platové ohodnotenie (až do 1800,00 Eur), vyplácanie včas a riadne na účet (možnosť záloh), moderný vozový park, automatické platenie mýta, poistenie vodičov v rámci EU, pridelené vozidlo, stabilné prepravy. NEJAZDÍME TURNUSY (tzn. 3 víkendy v mesiaci doma).
Miesto práce
okres Ilava
Dubnica nad Váhom, Vansovej 265/9
Termín nástupu
1. 2. 2019
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 2 roky.
Vodičské oprávnenie: Skupina C + E.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), organizovanie a plánovanie práce, samostatnosť.
Ďalšie požiadavky: kvalifikačná karta vodiča, digitálna tachografová karta, psychotesty.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Vansovej 265/9
Dubnica nad Váhom
Kontaktná osoba: PhDr. Jana Španková, PhD.
Telefón: +421917789426
Aktualizované 11.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič